طراحی سایت ساختمانی

همیشه بازار داغ طراحی و ساخت ساختمان در هر مملکت و کشوری امری مهم تلقی می شود و شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز ساختمان هستند به روشهای سنتی به دنبال مشتریان خود هستند. ولی با توجه به پیشرفت های فضای مجازی و ظرفیت بالای آن، افراد و شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز ساختمان از این ظرفیت غافل هستند و رقبای آنها با سرمایه گذاری و نگاهی متفاوت تر از آنها به فضای مجازی و اینترنت، از آنها سبقت می گیرند. شرکت هایی که در فضای مجازی غیر فعال هستند رفته رفته مشتریان خود را از دست میدهند چرا که رقبای آنها از طریق معرفی خود از این طریق میتوانند با سرعت و قدرت بیشتری سرویس ها و فعالیت های خودشان را معرفی نمایند. نه اینکه این امکان وجود داشته باشد یا این توقع را داشت که از طریق اینترنت و وب سایت مشتریان چندین میلیون را به حساب شما واریز نمایند و منزل یا ساختمان خود را خریداری نمایند. بلکه بحث اصلی معرفی خودتان در فضای مجازی میباشد. به طوریکه میتوانید آخرین پروژه هایی که در حال انجامش هستید را با جزئیات کامل مانند تصاویر و نوشته ها و تور مجازی معرفی نموده تا مشتریان واقعی با ذهنیت بازتر اقدام به مراجعت و در نهایت خرید خود داشته باشند.

طراحی سایت ساختمانی

اقدامات جالبی که بهترین سایت های شرکت های ساختمانی دنیا دارند

اما جای آن‌ها در پروژه های طراحی سایت شرکت ساختمانی عمرانی داخلی خالی است!

نمایش برج‌ها، آسمانخراش‌ها و امکان انتخاب

کاربر می‌تواند با دیدن تصاویر واقعی یا اسکچ نقشه های معماری، برج یا آسمانخراش یا ساختمان دلخواه را انتخاب کند، تا بتواند در مراحل بعدی با انتخاب طبقه و سپس واحد، عکس رندرهای سه‌بعدی نماهای داخلی پروژه ساختمانی، تصاویر پانورامای 360 درجه هر واحد، یا ویدیوی مربوط به آن را ببیند و در صورت تمایل به پیش خرید، با پر کردن فرمی، اطلاعات تماس خود را برای صاحبان سایت ارسال کند. استفاده از ترکیب طرح های اسکچ با تصاویر واقعی میتواند جذابیت خاصی به طراحی سایت شرکت ساختمانی عمرانی بدهد.

طراحی سایت ساختمانی
طراحی سایت ساختمانی

امکان مدیریت ناحیه کلیک خور تصاویر

ادمین می‌تواند به راحتی تمام، ناحیه کلیک خور هر برج یا آسمانخراش یا ساختمان دلخواه و یا طبقه خاصی از تصاویر واقعی یا اسکچ نقشه های معماری را انتخاب کند، و مشخص کند که کلیک این ناحیه، کاربر را به کدام صفحه هدایت کند. به این ترتیب مستقل از شرکت طراح، می توان پروژه های جدید را به سایت افزود و ساز و کار معرفی و پیش فروش واحدهای آن را تنظیم کرد و به این صورت بروزرسانی و نگهداری سایت همانند طراحی سایت شرکت ساختمانی عمرانی ، حرفه ای می شود.

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی

همه کاربران آنلاین در اینترنت امروزه حتی برای خریدن گوشی و یا ماشین و حتی ساختمان, اول در اینترنت و در موتور جستجوی گوگل اقدام به جستجو نموده تا با ذهنیت بازتر گام های بعدی را بردارند. ما در شرکت لاراول وب این اطمینان را به شما میدهیم که در کلمات کلیدی که معمولا کاربران بیشتر از آنها استفاده مینمایند تا چنین وب سایت هایی را مشاهده نمایند ,وب سایت شما را بالاتر نسبت به رقبا نمایش دهیم. میتوانید بازدید کنندگان آنلاین وب سایت خود را افزایش دهید بطوریکه اگر از هزاران بازدید کننده آنلاین وب سایت حتی یک مشتری هم داشته باشید کاملا اوضاع و شرایط به نفع شما برگردانده خواهد شد. از پتانسیل افراد آنلاین که امروزه حتی با گوشی های موبایل و تبلت در حال وب گردی هستند غافل نشوید.

آرشیو پروژه های انجام شده ساختمانی میتواند مهمترین بخش این وب سایت باشد. چراکه مشتریان دوست دارند بدانند که شرکت و سازمان شما در گذشته چه پروژه های موفقی را پشت سر گذاشته که میتوانیم با گفتن واقعیت بر روی این قسمت مانورهای بسیار زیادی را بدهیم. گرافیک استفاده شده در این بخش میتواند در جذب مخاطبان تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. تیمی متخصص در شرکت لاراول وب این آمادگی را دارد تا با کار کارشناسی بر روی این قسمت فروش شما را افزایش دهد و این قسمت را به عنوان یکی از کلیدی ترین قسمتها به مخاطبانتان معرفی نماید.

مشارکت در ساخت میتواند یکی دیگر از قسمتهای مهم وب سایت ساختمانی باشد بطوریکه با ارائه یک فرم آنلاین مثل سفارش یا تماس با ما, کاربران آنلاین وب سایت میتوانند راحتتر با شما ارتباط برقرار نمایند. البته در نهایت قرار دادن شماره تلفن های ثابت و همراه و همچنین نقشه دقیق محل شرکت میتواند باعث مراجعه حضوری کاربران آنلاین وب سایت شما گردد. همچنین میتوانید خود را توسط صفحه درباره ما بهتر و جامع تر به کاربرانتان معرفی نمایید. اجازه دهید که آنها شما را بهتر شناسایی نمایند تا در نهایت به شما اعتماد بیشتر نمایند. متاسفانه شرکت های سودجوی بسیار زیادی هستند که این را باید قبول کرد که مشتریان اعتماد چندانی به افرادی که در این کار هستند در مرحله نخست ندارند. بنابراین با معرفی درست و گفتن واقعیت میتوانید همه چیز را به نفع خود برگردانید.

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی

معمولا در یک وب سایت ساختمانی میتوان چنین سرویس هایی را ارائه نمود که البته نسبت به سلیقه شما میتواند متنوع تر و متفاوت باشد :

در همین راستا شاید دوست داشته باشید تا بدانید شرکت لاراول وب دارای چه نمونه کارهایی در زمینه پروژه های ساختمانی میباشد. با تلاش و همت دپارتمان های مختلف طراحی و برنامه نویسی در خود شرکت, توانسته ایم تا بالاترین و با کیفیت ترین پروژه های ساختمانی را در ایران طراحی و پیاده سازی نماییم. چند نمونه از این پروژه ها عبارتند از: