زمانی که ما قصد داشته باشیم طراحی سایت را به صورت اختصاصی انجام دهیم، یکی از بهترین گزینه ها استفاده از فریمورک لاراول خواهد بود.  استفاده از فریمورک لاراول هم مانند دیگر روش های طراحی سایت مزایا و معایب خود را دارد که آن ها را بررسی خواهیم کرد.  استفاده از فریمورک لاراول هم مانند دیگر روش های طراحی سایت مزایا و معایب خود را دارد که آن ها را بررسی خواهیم کرد.

طراحی سایت لاراول

برای درخواست طراحی سایت laravel با ما تماس بگیرید. ۰۹۰۱۷۹۳۶۹۶۸ - ۰۲۱۳۳۶۰۷۶۳۲

چه زمانی در طراحی سایت از لاراول استفاده کنیم؟

  • زمانی که قصد داریم یک استارتاپ جدید راه اندازی کنیم.
  • زمانی که صاحب یک کسب و کار هستیم و میخواهیم ایده های خود را به مرور زمان پیاده کنیم.
  • زمانی که هزینه و زمان کافی برای طراحی سایت داشته باشیم.
  • سرعت و امنیت سایت خیلی برایمان مهم باشد.
  • زمانی که قصد ایجاد وب سرویس را داشته باشیم.

توسعه پذیری، سرعت و امنیت بسیار بالا در استفاده از پایگاه داده، پکیج های متنوع نیز از مزایای لاراول به حساب میاید اما علاوه بر صاحبین کسب و کار، لاراول ویژگی هخای بینظیری در اختیار توسعه دهنگان وب نیز قرار می دهد. امکان کار به صورت تیمی،  دسترسی سریع به پایگاه داده و غیره. تمام این ها باعث شده لاراول محبوب ترین فریمورک php میان برنامه نویسان وب  باشد

طراحی سایت لاراول

توسعه پذیری

ابزارهای مدیریت پروژه در لاراول می توانند امکان توسعه پذیری پروژه شما را بالا ببرند. همچنین ساختار کدنویسی در لاراول بسیار راحت و قابل درک است و تمام برنامه نویسان به راحتی می توانند کدهای یکدیگر را درک کرده و در مواقه لازم اقدان به ویرایش آن کنند.

همچنین می توانید با استفاده از نرم افزارهای مدیریت پروژه مانند گیت، به صورت تیمی و بدون نگرانی به صورت همزمان روی پروژه کار کرده و هیچ گونه تداخل و Conflict در کدها نداشته باشید.

طراحی سایت لاراول

امنیت در لاراول

وقتی که ما می خواهیم یک سایت را به صورت اختصاصی طراحی و پیاده سازی کنیم، تمام موارد امنیتی را باید خودمان لحاظ کنیم. به دلیل نا شناخته بودن سایت های اختصاصی برای هکرها وعدم اطلاعات کافی از سایت ما، امنیت وب سایت اختصاصی بالاتر می رود. فریمورک لاراول نیز از جدیدترین تکنولوژی برقراری ارتباط با پایگاه داده (PDO) استفاده می کند. در مورد مابقی سطوح امنیتی، مهارت برنامه نویسان و تیم توسعه دهنده پروژه و تدابیر آنها باعث ایجاد امنیت یا نا امنی در وب سایت های شما خواهد شد. اما همه ما باید بدانیم هیچ سیستمی هیچ وقت کاملا امن نیست و تمام سیستم ها قابل نفوذ هستند. تیم متخصص Laravelweb با تجربه کافی در زمینه طراحی سایت لاراول می تواند دغدغه های شما را در مورد امنیت وب سایت حل کند و یک سیستم نسبتا امن در اختیار شما قرار دهد.

سرعت لاراول

لاراول در آخرین نسخه خود از php نسخه 7.2 استفاده می کند. این نسخه از php بالاترین سرعت را برای وب سایت شما به ارمغان میاورد. همچنین دسترسی به پایگاه داده در لاراول از طریق مدل Eloquent ORM می باشد که سرعت و امنیت فوق العاده ای در اتصال به پایگاه داده و اجرای کوئری های سنگین دارد.