طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای چیست

بسیاری از برنامه نویسان بر این باورند که سایت حرفه ای سایتی است که در آن از تکنولوژی های جدید برنامه نویسی استفاده شده است . عده ای میگویند که در پشت پرده طراحی یک سایت حرفه ای، یک پنل مدیریت بسیار حرفه ای و کامل وجود دارد. اگر نظرات طراحان UI و Frontend سایت ها را بپرسید می گویند یک سایت حرفه ای سایتی است که ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فردی داشته باشد

ساخت یک سایت، اولین گام در ایجاد برند سازی کسب و کار شماست. در حقیقت هیچ کدام از این تعاریف اشتباه نیست. اگر برای طراحی یک سایت UI خلاقانه، پنل مدیریت حرفه ای و ... طراحی کنیم ولی وب سایت ما نتواند نیاز کاربر را پاسخ گو باشد، سایت ما با تمام ویژگی هایی که دارد یک سایت حرفه ای نیست.

طراحی سایت حرفه ای به سایتی گفته می شود که در کمترین زمان ممکن بتواند نیاز های کاربران خود را پاسخ دهد و مشتریان از آن راضی باشند

تفاوت سایت کامل و سایت حرفه ای

سوالی که بسیاری از برنامه نویسان پس از بررسی یک سایت حرفه ای در ذهنشان بوجود میاید به زبان ساده این جملات است:

این سایت هیچی نداره! واقعا یه UI کار حرفه ای ندارن! معلومه که برنامه نویسشون حرفه ای نیست

این دست سوالات در ذهن برنامه نویسان زیادی بوجود میاید. دلیل آن این است که معمولا برنامه نویسان وب ایرانی سعی می کنند تمام علم وب را یاد بگیرند و پس از آنالیز یک سایت از دیدگاه های مختلفی به آن نظر می دهند و آن سایت را نقد می کنند.

یک سایت را در نظر بگیرید که کاربران آن از قشر با سواد جامعه گرفته تا قشر بی سواد با آن کار می کنند. از دکتر و مهندس تا فروشنده و کارگر. آیا اگر از طراحی خلاقانه و اصطلاحا پر افکت در این سایت استفاده شود، کاربرانی که سواد چندانی ندارند می توان با آن تعامل برقرار کنند؟ آنها پس از مشاهده سایت شما فورا آن را ترک می کنند و به نتایج بعدی گوگل مراجعه می کنند.

یکی از مشکلات برنامه نویسان این است که سعی می کنند هرچه بلدند را در یک سایت استفاده کنند. این کار باعث می شود سایت از هدف اصلی خود که کسب رضایت کاربر و تبدیل کاربر به مشتری است، دور شود. سایتی که همه موارد UI و UX، استفاده از فریمورک های جدید برنامه نویسی، ظاهر کاملا خاص، پنل مدیریت قوی و سئوی حرفه ای دارد، فقط یک سایت کامل است.

آیا داشتن یک سایت برای موفقیت در فضای مجازی کافی است؟

خیلی از مردم در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و بدون هیچ هزینه ای به دنبال مشتریان برای فروش محصولات و یا خدمات خود هستند. آنها فکر می کنند که فعالیت در شبکه های اجتماعی برای ارائه خدمات به مشتریان خود کافی است. عده ای دیگر از مردم بر این باورند که باید یک سایت داشته باشید تا دیده شوید و مشتریان بتوانند به ما اعتماد کرده و از خدمات شما استفاده کنند. این سوال در ذهن افراد زیادی وجود دارد که طراحی یک وب سایت برای کسب و کار من لازم است؟ من در کدام شبکه اجتماعی و در چه قسمتی از فضای مجازی به دنبال مشتری باشم؟

پاسخ سوال که آیا داشتن یک سایت برای موفقیت در فضای مجازی کافی است، یک خیر قاطع است. وب سایت و شبکه های اجتماعی کاملا مکمل یکدیگرند. شما باید وب سایت داشته باشید تا به مشتریان خود خدمات ارائه کنید و از طریق شبکه های اجتماعی به دنبال مشتریان خود باشید.

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای

در صورت داشتن سایت، مشتریان اعتماد بیشتری به شما می کنند، خدمات خود را می توانید به صورت ۲۴ ساعته ارائه کنید، نظرات مشتریان دیگر برای کاربران شما مهم است و همچنین با داشتن یک سایت به کادر اداری خود کمک خواهید کرد

شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که می توانید در آن ها فعالیت کنید. ابتدا باید کاربران خود را بشناسید. به عنوان مثال اگر کاربران شما اساتید دانشگاه و دانشجویان است، شبکه اجتماعی لینکدین (linkedin) گزنه مناسبی برای شما خواهد بود. اگر کاربران شما مادران خانه دار هستند، در اینستاگرام و صفحات آشپزی به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و یا تبلیغات خود را انجام دهید.

خدمات افزوده طراحی سایت حرفه ای

سئوی داخلی سایت

وب سایت های حرفه ای که توسط لاراول وب طراحی می شوند، از نظر On Page Seo کاملا برای موتورهای جستجو مانند گوگل بهینه خواهد بود.

رفع خطاهای w3c

در طراحی صفحات وب یک سری استانداردها وجود دارد که اصطلاحا به آن w3c می گویند. وب سایت حرفه ای تمامی این استانداردها را رعایت می کند.

دریافت نماد اعتماد الکترونیک

یکی دیگر از خدمات افزوده ای که در طراحی سایت حرفه ای به مشتریان ارائه می گردد، اخذ ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک سایت شماست.

مشاوره رایگان

برای رقابت در فضای مجازی با رقبای خود نیاز به یک برنامه دقیق و هدفمند دارید. لاراول وب به شما کمک خواهد کرد که در این مسیر گام بردارید.

پنل مدیریت اختصاصی

با یک پنل مدیریت اختصاصی می توانید به تک تک جزییات سایت خود دسترسی داشته باشید و هر اطلاعاتی که می خواهید را مدیریت کنید.

پشتیبانی رایگان 3 ماهه

در راستای جلب رضایت مشتریان، لاراول وب به مشتریانی درخواست سفارش سایت حرفه ای ثبت می کنند، ۳ ماه پشتیبانی رایگان می دهد.